Aga

Umíte žít přítomnost?

Často nám utíkají věci přítomné protože jsme čekali něco jiného nebo kvůli starostem a jiným věcem, které nás buď vracejí dozadu nebo nás vrhají dopředu.

Odpovědi
quentos

jak kdy. Mnohdy se stane, že se upínám k nějakému okamžiku v budoucnosti. Každopádně o tom, že „minulost je historie, budoucnost fantazie a přítomnost dar“ asi nepřesvědčíte někoho, kdo sedí zrovna s rozvrtanou hubou v zubařském křesle :{))> (což se mi díkybohu nestává)

anonym

Ja ziji jenom pritomnosti … , ale i ted , uz je vlastne minulost i to , co jsem napsala.:-)

  • iv-

Deli

Když mě trápí obavy z budoucnosti nebo když mě trápívaly můry z minulosti, vždycky si říkám: Buď ráda za to, co teď máš.
Trochu to pomáhá 🙂
Asi to ale umím víc než před deseti lety. Teď se dokážu těšit z každého úsměvu mých dcer, často je pozoruji, jak jsou roztomilé (ta menší) a hezké (obě). Do třiceti jsem ale víc řešila minulost a budoucnost.