Avatar uživatele
jirka F

Umíte se smát, když na to přijde? A jak moc?

Co se týče mě, tak se směji tak normálně.

Je snadné se smát, ale je třeba se naučit dobře smát.

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? paul1, marci1, Kepler, aliendrone před 1234 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Musím se přiznat, že za mlada jsem vychechtával až do úplného vysílení a následmé bolesti břišních svalů následujícího dne. Teď už mě to tak moc nebere, ale neschází moc, když slyším Uršulu Klukovou nebo fóry od Izera. Úplně nejzvláštněší fenomén je tzv. nakažlivý smích, kdy se chechtáš, ani nevíš proč. Ovšem nejvíc šokující smích jsem slyšel od jedné příbuzné Josefa Sousedíka (valšského Edisona), kterou osobně znám. Znělo to jako něco mezi řičením koně a Alzáka ve smrtelné křeči. To obecenstvo najednou nevěřícně ztichlo a nikdo další se nesmál.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Směji se ráda, směji se snad „dobře“. Někdy až do bolesti břicha (když je čemu se smát). Vzpomínám si třeba na smích Waldemary Krapsaté z „Fantoma operety“. To byla síla! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Smát se „když na to přijde“? Umím. Dokonce i když na to nepřijde. Jistě znáš situaci, kdy jsou všichni jak opaření a jen JEDINÝ člověk se válí smíchem – dost možná jsem to JÁ! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
successful

Úsměv je při jednání s druhými to nejlepší. Budeš jim sympatický. ;) Smích je přítel i lék.
Při interakci s lidmi nanejvýš důležité. Smát se a usmívat. Nemůžeš tím nic pokazit..😂
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fZ3QtEws7pk
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=OAYcAdUK­Mts

Upravil/a: successful

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Ano, umím se smát, i když někdy není důvod ke smíchu. Ale umím se zasmát, když to potřebuji. Hlavně ten smích musí být vnitřní, upřímný. Směji se pro sebe, protože vím, jak je smích léčivý. Takový keep smiling nucený úsměv v určité profesi není ono.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Ano. Na rozdíl od jiných se umím smát upřímně, hlasitě, takže i když se směju v davu, je mě slyšet. A nestydím se za to.
Co je to smát se „tak normálně“? A myslíš, že když napíšeš „mně“, bude to pokaždé dobře? Nebo snad budeš působit „vzdělaněji“?
„Je snadné se smát ale je třeba se naučit dobře smát.“ No to je zase rádobyhlubokej blábol. Tím chtěl básník říct co?

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Směju se rád a vyhledávám příležitosti, kde je možné se nahlas zasmát. A co mne rozesmívá? Např. Patrik Hartl. Zkoušel jsem i „umělý smích“ podle rady psychologů. Moc mi to ale nešlo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek