Umíte někdo nějaká kouzla?

Doplňuji:
led: tak to jsi mě zabil dobře, težké rozdejchávání :D zhluboka a z vysoka :D

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nejsem čarodějnice a žádné kouzlo neumím. Ale za studentských let jsem si dovedla do pusy strčit dno pivní lahve. To bylo vyhraných sázek.

Další odpovědi
led

Navariť pre nečakanú návštevu, keď už sú zavreté obchody, vyžaduje niekedy kúzla, ktoré prekonajú aj Bradavickú školu čarov a kúziel. Harry Poter aj Hermiona by mali čo robiť aj s ich paličkami…
PS.
Najväčší kúzelníci, ktorým veríme aj keď neveríme, sú ale v televízii (televízne noviny) a v parlamente. To, čo tam vykúzlia, sú naozaj zázraky.

lagush

jo mnoho .. ale podle toho koho by jsi chtěl ohromit :)

Zbynas

Můj kamarád vypije půllitr piva na ex za 1,8 vteřiny. To bylo vyhraných sázek! Na tom na střední téměř zbohatnul … :))) Prostě otevře „záklopku“ a ten půllitr jen otočí a vylije do chřtánu, ani nepolyká, spadne to tam samo …

klob1

ano, s mincí nebo rybičkou, zmizí a jinde objeví, karetní kouzla..
Nebo také mám peníze a jindy je nemám. A zase je mít, je umění kouzla, ale to se nepodařilo je vykouzlit. Stát a pojišťovny také umí kouzlo, dáš jim peníze a už je nikdy neuvidíš zpět.
Nebo nástavec na ráčnu se ztratil, vše jsme v té dílně prohledali, vše jsme přerovnali několikrát a nic. Až jednou po létech najednou si ležel i na místě, kde se mockrát dívalo, a dokonce byl vidět. A kouzlo? Že byl o pěkný kus dá nežli se tehdy ztratil.
Nebo některé ženy umí také kouzlit před muži. Stačí jen jedno z tvrdého chlapa udělají měkkého, že jim dá vše, co si přejí.
Také je, že dám láhev starého vína ven a ono zmizne. To je paráda a nikoho u toho člověk nevidí. Nebo si dáš něco k jídlu, dojdeš pro pití a jídlo máš snědené a prázdný talíř, když se vrátíš a nikde nikdo. To umí náš soused, když jel z vojny domů za totáče.

arygnoc

ja ani nie, ale drahá.
ta vie niekedy tak začarovať s kontom, že sa iba divím.

;)