Avatar uživatele
anonym

Umíte někdo nějaká kouzla?

Doplňuji:
led: tak to jsi mě zabil dobře, težké rozdejchávání :D zhluboka a z vysoka :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3676 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Nejsem čarodějnice a žádné kouzlo neumím. Ale za studentských let jsem si dovedla do pusy strčit dno pivní lahve. To bylo vyhraných sázek.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Navariť pre nečakanú návštevu, keď už sú zavreté obchody, vyžaduje niekedy kúzla, ktoré prekonajú aj Bradavickú školu čarov a kúziel. Harry Poter aj Hermiona by mali čo robiť aj s ich paličkami…
PS.
Najväčší kúzelníci, ktorým veríme aj keď neveríme, sú ale v televízii (televízne noviny) a v parlamente. To, čo tam vykúzlia, sú naozaj zázraky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lagush

jo mnoho .. ale podle toho koho by jsi chtěl ohromit :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zbynas

Můj kamarád vypije půllitr piva na ex za 1,8 vteřiny. To bylo vyhraných sázek! Na tom na střední téměř zbohatnul … :))) Prostě otevře „záklopku“ a ten půllitr jen otočí a vylije do chřtánu, ani nepolyká, spadne to tam samo …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klob1

ano, s mincí nebo rybičkou, zmizí a jinde objeví, karetní kouzla..
Nebo také mám peníze a jindy je nemám. A zase je mít, je umění kouzla, ale to se nepodařilo je vykouzlit. Stát a pojišťovny také umí kouzlo, dáš jim peníze a už je nikdy neuvidíš zpět.
Nebo nástavec na ráčnu se ztratil, vše jsme v té dílně prohledali, vše jsme přerovnali několikrát a nic. Až jednou po létech najednou si ležel i na místě, kde se mockrát dívalo, a dokonce byl vidět. A kouzlo? Že byl o pěkný kus dá nežli se tehdy ztratil.
Nebo některé ženy umí také kouzlit před muži. Stačí jen jedno z tvrdého chlapa udělají měkkého, že jim dá vše, co si přejí.
Také je, že dám láhev starého vína ven a ono zmizne. To je paráda a nikoho u toho člověk nevidí. Nebo si dáš něco k jídlu, dojdeš pro pití a jídlo máš snědené a prázdný talíř, když se vrátíš a nikde nikdo. To umí náš soused, když jel z vojny domů za totáče.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

ja ani nie, ale drahá.
ta vie niekedy tak začarovať s kontom, že sa iba divím.

;)

před 3676 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek