Ade sanya

Umí tu někdo udělat životopis a průvodní dopis v německém jazyce?

Nebo na jaké online stránce?

Nejlepší odpověď
Filip84

Zeman. Napiš mu soukromou zprávou a domluv se s ním na ceně.

Další odpovědi
Disraeli

Řekl bych, že na některé stránce zaměřené na mikroslužby to udělají. Třeba Stovkomat. Za menší poplatek, samozřejmě (o tom to je, drobná práce/služby za pár stovek Kč).
Konkrétně překlad z ČJ do NJ: https://www.stov­komat.cz/kate­gorie/preklad-z-cestiny-do-nemciny
https://www.stov­komat.cz/preklad-a-graficka-uprava-zivotopisu-aj/39735/?sear­chtype=whispe­rer-product&search=%C5%BE­ivotopis%20v%20nj Cena podle toho: kdo to nabízí a kolik si účtuje, kolik toho je k překladu (čili životpis, případně i dopis, jedna až možná 3 strany, což nebývá drahé) a do kdy… Pokud hned na druhý den, tak je většinou příplatek za rychlost, tak stovka až dvě.

cappuccino

Ade sanya: pokud neuspejes u VaclavaZemana, obrat se na me do skoukrome posty.

Rokio: vim ze touzis po uznani (sam to v tom zivotopise pises), ale tohle je ta spatna cesta! Nemuzes nabizet pomoc v oblasti, o ktere nic nevis. V tomhle pripade bys zadatelku naprosto znemoznil!!!! Takze NE!!

Rokio

Tady máš kostru.

Životopis
Petr Novák
Nerudova 7, 246 03 Havířov
682 196 735
novak@seznam.cz

MeineSchule
2008 – 2012 6 – 9 Klasse die Grundschule Otova škola Havířov
2003 – 2008 1 – 5 Klasse die Grundschule Otova škola Havířov

Meine Ziele
Buchhalter oder Büroangestellte­werden
die Anerkennunggewinnen

Meine Kurse
2011 – 2012 Dům dětí a mládeže Havířov Deu. – Erw. und Kin.

MeineErfahrungen
2013 die Elektronik der Arbeiter
Sommerferien

Meine Sprachen
Englisch – der Fortgeschrittene
Deutsch – der falschen Anfänger
Spanisch – der Anfänger

der Computer
internet
Microsoft
Microsoft Word -der Fortgeschrittene
Microsoft Excel – der Fortgeschrittene
Microsoft Powerpoint – der Fortgeschrittene
Malen
Schreibenauf dem Computer (meineRaschheitist 250 – 295 dem AnschlagenfürMi­nute)

Mein Charakter und Hobbies
arbeitsam, verlässlichundloyal
Malen, Schreiben,Laufen, Spazierganggehen, Kochen, dasSerialNaru­tosehen, Geographie, Historie, ComputerSpiele machen, ComputerSpieles­pielen, Zelten

cappuccino

Rokio, bud tak hodny, a NEPIS PRO NIKOHO ZIVOTOPIS v nemcine! Je plny chyb, jsou tam nesmysly a zamestnavatel by asi spadl ze zidle, pokud by si to precetl!
Myslis, ze zamestnavatele zajima, ze nekdo hraje hry na pocitaci, chodi na prochazky a stanuje?
Pro Boha NEEEE!!!