Avatar uživatele
Danina65

Uměli byste komunikovat s osobou slavnou nebo významnou?

Podle vašich zálib nebo zájmů, pokud jste vyznavač rocku, tak třeba s M.Jaggerem. Pokud jste literárně založení, se slavným spisovatelem atd.
Pokud byste se ocitli tváří v tvář, co by se dělo potom?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, briketka10, zzzzz, paul1, Frogman, gecco před 2985 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
luky.1986

Slavni lide jsou take preci jen normalni lide, takze bych se vubec nestresoval:)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Samozřejmě!

Neměla by otázka znít spíše
„Co by si počala slavná osoba, kdyby měla tu čest hovořit se mnou?“

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
štamgast

Přes internet (Facebook, e-mail, Twitter…) komunikuju třeba se sportovními komentátory. Ale naživo bych měl asi srdce v gatích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
palmal

Před cca 20 – ti lety (bylo mi asi 19) jsem se bavil na baru u piva s Petrem Jandou po koncertě Olympicu. Ani mi nepřišlo, že se bavím s někým známým. Příjemný chlapík, který má co říci. Tím ale nechci srovnávat P.Jandu s M.Jaggerem :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

S Jágrem? – česky? – bez problému…
S Jaggerem? – anglicky? – no, kdyby on chtěl, taky bychom to zvládli…
Ze světových jazyků bych ještě bez problému zvládl slovenštinu; německy, francouzsky, italsky a španělsky a polsky bych zvládl pozdrav (a nějaké to ´děkuji, prosím, jedna-dvě-tři, …´; ruštinu nesnáším, takže bych možná něčemu rozuměl (žblebtnout ani Ň); ve všech ostatních jazycích bych vlídně a vstřícně mlčel…
😉

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

Mezi 4 očima by to nebyl problém, na veřejnosti by to bylo asi horší a moc bych toho nenamluvila. Ale rozhodně bych se té osoby neptala na něco, co už musela asi 100× odpovědět v interviích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Bývám z nečekaných situací nervózní, takže by to nejspíš vypadalo podobně, jako když ve filmu potkal Bohuš Gotta.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

No, pokud mě přesvědčil, pak ano. Rád bych si s ním plácl rukama. A pokud by byl úchyl, tak je dnes vlastně už po smrti. Sorry.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

ne, vúči úspěšným a nebo bohatým lidem mám předsudky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek