Danina65

Uměli byste komunikovat s osobou slavnou nebo významnou?

Podle vašich zálib nebo zájmů, pokud jste vyznavač rocku, tak třeba s M.Jaggerem. Pokud jste literárně založení, se slavným spisovatelem atd.
Pokud byste se ocitli tváří v tvář, co by se dělo potom?

Nejlepší odpověď
luky.1986

Slavni lide jsou take preci jen normalni lide, takze bych se vubec nestresoval:)

Další odpovědi
ivzez

Samozřejmě!

Neměla by otázka znít spíše
„Co by si počala slavná osoba, kdyby měla tu čest hovořit se mnou?“

štamgast

Přes internet (Facebook, e-mail, Twitter…) komunikuju třeba se sportovními komentátory. Ale naživo bych měl asi srdce v gatích.

palmal

Před cca 20 – ti lety (bylo mi asi 19) jsem se bavil na baru u piva s Petrem Jandou po koncertě Olympicu. Ani mi nepřišlo, že se bavím s někým známým. Příjemný chlapík, který má co říci. Tím ale nechci srovnávat P.Jandu s M.Jaggerem :)

gecco

S Jágrem? – česky? – bez problému…
S Jaggerem? – anglicky? – no, kdyby on chtěl, taky bychom to zvládli…
Ze světových jazyků bych ještě bez problému zvládl slovenštinu; německy, francouzsky, italsky a španělsky a polsky bych zvládl pozdrav (a nějaké to ´děkuji, prosím, jedna-dvě-tři, …´; ruštinu nesnáším, takže bych možná něčemu rozuměl (žblebtnout ani Ň); ve všech ostatních jazycích bych vlídně a vstřícně mlčel…
😉

arachis

Mezi 4 očima by to nebyl problém, na veřejnosti by to bylo asi horší a moc bych toho nenamluvila. Ale rozhodně bych se té osoby neptala na něco, co už musela asi 100× odpovědět v interviích.

zjentek

Bývám z nečekaných situací nervózní, takže by to nejspíš vypadalo podobně, jako když ve filmu potkal Bohuš Gotta.

Kepler

No, pokud mě přesvědčil, pak ano. Rád bych si s ním plácl rukama. A pokud by byl úchyl, tak je dnes vlastně už po smrti. Sorry.

postcd

ne, vúči úspěšným a nebo bohatým lidem mám předsudky.