Co mám dělat, když „Ulož.to“ stahuje poslední dobou pomalu, i když si nabiju kredit přes mobil?

Původní neotázka
Ulož.to stahuje poslední dobou pomalu i když si nabiju kredit přes mobil.

Já už nevím,co s tím mám dělat. Ulož.to mi stahuje pomalu soubory i když si nabiju přes mobil kredit. Problém je takový,že než se soubor stáhne,trvá to hrozně dlouho a často musím stahování souboru přerušit. Často se mi to stává u formátů mkv a někdy i u formátů avi. Je možné stahování na Ulož.tu zrychlit ještě jinak? A co mám dělat,aby se mi soubor stáhl do konce a netrvalo to tak dlouho?

Odpovědi
iceT

Najdi jiné stránky na stahování, já našla třeba jednu, kde se jen registruju a stahuju o 106 i zdarma.

Mc Merkurion

… používám FRD a nevim vo žádným problému a placení …