Xiaomi7

Placená reklama na Facebooku, o které nevím. Jak je to možné?

Zdravím, mám jeden velký problém a nevím co s tim. Jak jistě víte na Facebooku si můžete vytvořit reklamu a tu Facebook bude ukazovat lidem za nějaký peníze které platíte. Nikdy jsem toto nevyužil, ale najdou po mě chce Facebook peníze za reklamu a nejsou to malé peníze. Když jsem se koukal do historie tak už několikrát byla ta reklama zaplacena a pokaždé z jiného bankovního účtu.. vůbec nechápu jak je to možné nikam jsem číslo účtu ani karty nedával. Nevíte někdo co tě můžu dělat ? Každou radu ocenim.dekuji

Odpovědi
Paetur

Pokud jsi nikam číslo účtu ani karty nedával – ani nedávej. Možná se jedná o hoax, podvod 🙂

Klaproth

Pokud sis onu reklamu neobjednal, tak jí neplať!

Jakub Tlapal

Na reklamy a podvodníky pozor. Člověk se rychle do něčeho připlete ani nemrkne. Já teda reklamu na Facebooku využívám záměrně a můžu říct, že to má ještě lepší dopad, než jsem čekal. Načetl jsem si o facebookové reklamě nějaké informace v článcích na https://kvalit­neseo.cz/blog/ , ale stejně je nejlepší osobní zkušenost.

Xiaomi7

Hoax to není právě :/ Vážně nevím co s tím sakra