Ulož.to nestahuje. Co to znamená?

Ulož.to mi nechce stahovat. Je to tak, že když kliknu na tlačítko STÁHNOUT a zadám správně kód, tak trvá, než se načte ta nabídka s uložením a stahováním. Někdy to trvá několik minut a ta nabídka s ukládáním se načte po několika minutách, ale někdy to nestahuje vůbec a nabídka s ukládáním se nenačte, a pořád to jenom nabíhá a nic se neděje.

Nejlepší odpověď
briketka10

Včera mi server taky nestahoval, ale po dlouhé
době čekání jsem opět zadala požadavek a
podařilo se. Bylo to způsobeno více stahování.
Tak to bylo napsáno na Ulož.to, abychom byli
trpěliví a počkali.
.............­.............­.............­.....

Klaproth

Já jsem si jednou zaplatila plnou rychlost, ale byla
tak rychle vyčerpaná, že se mi to už nevyplatí.
Platím si jen na Datoid.cz

Další odpovědi
Kepler

Někdy se stává, že počet žádostí o pomalé stažení přesahuje možnosti webu. Už se mi i objevila informace v tomto smyslu. Nezbývá, než počkat se stahováním na méně exponovanou dobu.

led

Zjavne je tak veľa sťahovačov, že server nestíha.

Klaproth

To je opatření proti příliš spořivým stahovačům. Zaplať si plnou rychlost a pojede to.