bolak

uTorrent neustále načítá i staré soubory, které jsou nastavené jako „nestahovat“

Stáhnul jsem prvních 25 soubroů ze složky cca s 50 soubory a když jsem je pročet smáznul a začal stahovat zbytek (dalších 25 souborů) tak přesto že u těch prvních mám nastaveno jako nestahovat, utorrent mi je načítá na disk. Sice je pak už nestahuje, ale stejně, načte je, čili místo mi zabíraj a halvně je musím po každý mazat. Měl ste někdo porobnej problém?

Odpovědi
anonym

Tohle se mi nestává. Když během stahování zadám u některých souborů nestahovat, tak už se mi po smazání z adresáře neobjeví. Zkus projít nastavení, jestli tam nebude potřeba zaškrtnout nějakou maličkost.

bolak

Lay: Už sem to tam právě hledal a zatím nic. Začalo se mi to stávat až po nějakým updejtu na novější verzi, předtím to šlo normálně v pohodě.