jirka21kufr

Co mám dělat, když si chci stáhnout soubor z jakéhokoliv serveru(uloz.to, stahuj.cz, slunecnice) a nejde to, protože…

…se objeví, že z vaší ip adresy probíhá příliš mnoho stahování najednou, ale já žádné soubory nestahuji. Nebo se objeví chyba připojení a když naskočí stahování tak jde maximální rychlostí 10kb/s. Neví co mám dělat. Není na můj internet někdo připojený? Jednou jsem opravoval počítač sousedům a musel jsem přistoupit na internet a zadal jsem heslo a muselo tam být zaškrtnuté připojovat se automaticky, jinak se nešlo připojit. Tak jestli mi nestahuje soubory soused a já potom nemůžu stahovat. Internet mám ryclý 5Mb/s. Děkuji za odpověd.

Nejlepší odpověď
badisko

No prekrocil jsi limit stahovani …pokud jde o sousedy tak si zmnen heslo na routeru a mas klid …

arygnoc

nechceš sa presťahovať?
aj ja by som potreboval suseda, čo mi bude platiť internet.
a najlepšie, keď to nastaví sám.

:D

badisko

jinak ti jeste dporucim ..nejaky program na spravu site …a i na strankach ruuteru v nataveni ..mas kolik jsi stahl dat a kdo je k siti pripojen…