Proč mi nejde stahování z uloz.to ?

Když si chci něco stáhnout z uloz.to, tak mi to píše že už stahuju, jenže já nic nestahuju a nepomáhá ani restart počítače, zkoušela jsem ho i vypnout a zapnout a furt to nejde… přitom jsem předtím v pohodě stahovala a najendou to nejde… prosím poraďte mi někdo :(

Nejlepší odpověď
bolak

Buď máš sdílenou IP adresu a někdo právě stahuje nebo spojení mezi tvým počítačem a uloz.to stále drží, resp. zaseklo se to na mrtvým bodě a musíš počkat než to uloz.to zjistí a odpojí tě. Tohle se většinou stává když stahuješ film a buď ti spadne prohlížeč nebo to stahování natvrdo vypneš, případně pouze pozastavíš.

Mrkni se do správce stahování a v případě že tam ten stahovaný soubor bude a bude u něho napsáno „pozastaveno“ , „stahování selhalo“ nebo „probíhá stahování“ a nic se nebude dít, tak ten soubor smázni.

Další odpovědi
Rukas

V nějakých případech jde o ten konkrétní soubor, který stahuješ. Jestli je to film, stačí, abys vybrala jiný soubor se stejným obsahem.

Ota Klos

Dík za info mě to píše že už probíhá stahování ale už je to dva dny a problém pořád trvá vždy mi to z filmu stáhne pár MB a konec