Avatar uživatele
anonym

Proč mi nejde stahování z uloz.to ?

Když si chci něco stáhnout z uloz.to, tak mi to píše že už stahuju, jenže já nic nestahuju a nepomáhá ani restart počítače, zkoušela jsem ho i vypnout a zapnout a furt to nejde… přitom jsem předtím v pohodě stahovala a najendou to nejde… prosím poraďte mi někdo :(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kropitko před 4554 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Buď máš sdílenou IP adresu a někdo právě stahuje nebo spojení mezi tvým počítačem a uloz.to stále drží, resp. zaseklo se to na mrtvým bodě a musíš počkat než to uloz.to zjistí a odpojí tě. Tohle se většinou stává když stahuješ film a buď ti spadne prohlížeč nebo to stahování natvrdo vypneš, případně pouze pozastavíš.

Mrkni se do správce stahování a v případě že tam ten stahovaný soubor bude a bude u něho napsáno „pozastaveno“ , „stahování selhalo“ nebo „probíhá stahování“ a nic se nebude dít, tak ten soubor smázni.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rukas

V nějakých případech jde o ten konkrétní soubor, který stahuješ. Jestli je to film, stačí, abys vybrala jiný soubor se stejným obsahem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ota Klos

Dík za info mě to píše že už probíhá stahování ale už je to dva dny a problém pořád trvá vždy mi to z filmu stáhne pár MB a konec

před 1176 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek