iwetax

Ulovit milionáře – koukáte se?

Zrovna dávají film na Primě – Ulovit milionáře. Líbí se vám? Já ani netušila, že takoví pěkný film existuje. Mě se to líbí, je to sranda

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nekoukám, snažím se

Další odpovědi
BEAES

Dokonce miliardáře, ale nedívám, dívám se na CT1.

aramah

Sem tam mrknu ale není to zrovna film který musím vidět.Obsazení zajímavé jinak nic.

Mili @

Nekoukám, snažím se o to, ale nějak mi to nejde!

myšpulín

Když začali tenhle film dávat v kinech, tak jsem na něm byla a můžu říct, že už ho vidět nemusím.

anonym

jo hraje mi to tady je to pěkný

Mousinek

Ne takový film neznám