Kazatel

Ukončili jste někdy pracovní poměr ve zkušební době? A pokud ano, proč?

Odpovědi
Dvorní šašek

Ano, protože mi nevyhovoval charakter pracovní činnosti.

jirka F

Ano, jednou myslel jsem si že jí zvládnu ale moje nemoc mně to nedovolila. Takže jsem se se zaměstnavatelem tehdy dohodl na ukončení pracovního poměru ve zkušební době. A později jsem přešel na distribuci letáku a novin.

Mravenec

Ne, vždy jsem v práci držák a zapustím kořeny. V předchozí práci jsem byl 5 let a v současné plánuji být, co síly a věk stačí. 👍

Rokio

Nikoliv. V práci chci nějakou dobu vydržet.

elkon

Ano, už je to více než čtyřicet let. Našel jsem lepší práci. Byl jsem tam asi 14 dní. Byla to nouzovka a kamarád mi sehnal dobrou práci. Tam jsem vydržel do převratu. Lépe řečeno do devadesátého roku. Pak jsem šel za lepším a tam jsem vydržel do důchodu.

led

Proto.
Ale teď vážně. Jsem nerada, když se místo práce dělá na pracovišti politika, pokud politika není náplni té práce.

nyjono

Ano.
Nevyhovovala mi buzerace ani spolupracovníci.