SpiderRoy

Úkol herců

Dobrý den, zajimalo by mě, jak se herci donutí brečet u nejaké dojemné scény nebo tak. Vite jak to dělají?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

Pomocí cibule

Doplňuji:
Pomocí cibule to není, ale mě by angažovali jako plačku hned, pánč se umím rozbrečet na požádání, to samé je se smíchem

led

Chýba mi tu iná odpoveď.
Človek na to, aby prejavil svoje city nepotrebuje umeliny.
Herec je práve preto herec, že dokáže city prisudzované hranej postave, prejaviť ako vlastné prirodzené. Hovorí sa tomu umelecké prevteľovanie sa do iného človeka, počas predstavenia/na­krúcania nie hrať, ale prežívať…

marci1

Pláčou sami od sebe a je to velmi těžké, aby to vypadalo přesvědčivě. Dětem nakapou pod oči kapátkem kapky vody (natáčení pláče s dětmi ve filmu jsem viděla v televizi ).

pl4toon

Nic z toho. Každý si pomáhá jinak, co na něj funguje. Někdo si představí smutek po svojí zemřelé babičce, jiný si představí utýraného pejska, atp. Umět sám sebe rozbrečet patří k hereckému umění.

pl4toon

Resp. chtěl jsem tí říct, že na každého funguje něco jiného. Může použít i tu cibuli, když se nemůže rozbrečet psychicky. Ale pepřový sprej asi ne :D