led

Újma z radosti z dovolené??

V Novelizácii Občanského zákoníku ČR sa má objaviť (objavil?)nový paragraf: odškodné za zkaženou dovolenou.
Ako tomu paragrafu rozumieť? Aký má význam a pre koho?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Bylo vysvětlováno, že pokud se mi nebude na dovolené líbit, tak mám nárok na vrácení peněz.
Nevím, co by mě mělo naštvat, abych mohl požadovat slevu nebo vrácení peněz?

Další odpovědi
anonym

já bych tomu rozuměla tak že když se rozjedu do Egypta kde jsou nepokoje tak mě pak pošlou na Sheychely,abych se odreagovala