Avatar uživatele
annas

Udrží snáz tajemství muž, nebo žena?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 12Pro koho je otázka zajímavá? kenyrts, vagra, kapka, Andělé, johana 56, Alesh, anonym, Drap, redy, Damiana, anonym, Sarrow před 4392 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

jiná odpověď

Doplňuji:
Čím jsem starší, tím míň to dokážu posoudit. Dříve bych hodil na ženský, že všechno vykecají, ale když jsem poznal pár borců, tak ten průměr skoro vyrovnali. Ale asi fakt o fous vedou ženský ve vykecávání, čili odpověď zní malinko líp udržej tajemství chlapi. I když ono dost záleží na druhu informace, přijde mi, že dost to je tím, že určité věci chlap spíš nepovažuje za důležitý, proto je ani dál nepošle. Možná to bude tím. 🙂

Upravil/a: Alesh

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

jiná odpověď

Záleží na povaze je to nastejno.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tatanka

jiná odpověď

Doplňuji:
Všichni víme, že muž v tzv. posteli prozradí ne skoro, ale opravdu vše. Oproti tomu ženě když silně zabuší srdce , tak je schopna vytěžit a následně prozradit daleko více než muž.

Upravil/a: tatanka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
avel3

Muž

ad aleš
kdybych mohl, dal bych ti těch palců nahoru víc.. =)))))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

jiná odpověď

Myslím, že se to nedá takto paušalizovat. Záleží na intelektu, věku, prostředí, ve kterém se člověk pohybuje, možná i na dané situaci. Lidé lžou i vykecávají všechno skoro stejně. Jen si myslím, že chlapi jsou náchylnější k vytahování se a to jde ruku v ruce s tím, vykecat i to, co by nikdo jiný vědět neměl. Odtud všechny kauzy, důležité více nebo méně – většinou za tím vždy stojí nějaká mužská „velká huba“.
Ženské samozřejmě velmi rády tlachají, ale vytahují se spíš tak, že si až moc vymýšlejí a to není tak nebezpečné jako chlapské trumfovačky. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Oba stejně

Doplňuji:
Nedá se asi takto určit. Myslím, že šance jsou vyrovnané. Záleží to jak který jedinec. Všeobecně se říká že ženy si mezi sebou svěří vše, ale nemyslím si , že by byli muži o něco lepší.

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek