Avatar uživatele
GTA Andreas

Udělí-li tazatel odpovědi palec, dá se předpokládat že už odpověď zná?

A když palcem neocení odpověď, že čeká jak dopadne hlasování v palcích?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, briketka10, anonym, anonym před 4061 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Řada lidí se už naučila nejlepší odpověď nominovat – to má váhu 5 palců. Po nominaci odpovědi tazatelem (nemusí být nutně zlatý či stříbrný) se otázka uzavře.

Pokud tazatel dá jen palec, tak spíš děkuje za odpověď, ale neznamená to nutně, že se problém vyřešil (otázka byla dostatečně dobře zodpovězena).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jirkajirka

Za sebe. Dávám palec odpovědím které mi něco rozumného řeknou a nebo jsou vtipné.
Doplňuji:
Zapoměl jsem. Kdo odpoví k mému dotazu dávám palec jako poděkování.

Upravil/a: jirkajirka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nebývá to pravda. Spousta lidí dává palce jen podle jména a někdy chybné odpovědi mívají více palců než správné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne vždy, např. v anketách tazatel uděluje palce všem. Ale předpokládá se že palce by se měli udělovat za správné odpovědi, opakem palce je nahlášení.

Je určitě ale lepší udělit palec aby se odpověď pošoupla na horu, než do Doplnění napsat děkuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

Ano v nekterych pripadech ......odpoved zna …napriklad http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyz-se-vymyslely-opilecke-bryle-slo-by-pro-opile-vymyslet-strizlive-bryle-aby-tito-pak-mohli-v-klidu-odjet-domu zde …ten klucina neni zadnej ignorant …a otazku napsal z buhvijakych duvodu …palec mi dal zna odpoved …ale drtiva vetsina fakt nevi jak nato… neznaji odpovedi proto tady pisou to da rozum …no ni..? pokud nezna tak pocka ..proto tady ty palce jsou …
Doplňuji:
jo a palce davam za podekovani…

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Při položení otázky se palcem hodnotí všechny odpovědi, které má tazatel chuť nějak ocenit. Je to vlastně poděkování odpovídajícím za jejich ochotu pomoci.
Výběrem nejlepší odpovědi se otázka uzavírá. Toto hodnocení by měla dostat odpověď, která dotaz zodpověděla bezezbytku.
Když tazatel odpovědi neohodnotí, může to také znamenat, že neví, že poděkovat je slušné, nebo že se zde „děkuje“ takovýmto způsobem. Také to může znamenat, že není s odpověďmi spokojen. Potom je na něm, aby uvedl v doplnění otázky, co chce ještě vědět: Pokud to už v doplnění nelze provést, tak by dořešil otázku prostřednictvím diskuze.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

ale co se mnou, když se mi líbí skoro všechny
bez rozdílů, dávám palce kolikrát všem a jako
od toho je mám nebo ne :)

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Niekedy odpoveď síce nemusí byť správna, ale je pre pýtajúceho zaujímavá, tak poďakuje
Na druhej strane nedanie palčeka nemusí znamenať hneď ignoráciu, neschopnosť, nevedomosť pýtajúceho, ale môže čakať na „tú svoju“ odpoveď

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Hodnocení palcem může být docela zavádějící, pokud tedy není od tazatele. Ten většinou čeká, která odpověď bude nejvíc hodnocena a tu považuje za správnou. Týká se to ale pouze otázek, na které nestačí jako odpověď úvaha či osobní názor 🙂

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

Nečekám, která odpověď bude nejlépe hodnocena, pakliže ji považuji za přínosnou nebo aspoň vtipnou, uděluji palec, rozhoduji se sama a ne "pod tlakem"dalších odpovědí:-)

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Někdy se správná odpověď projeví po delší době http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/odchazi-mi-lcd-monitor, dnes jsem ji uzavřel.

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Tak to mne moc potěšilo, že rada fungovala. Já tuto zkušenost získala zhruba před rokem a je fajn, že jsem ji mohla předat dál 🙂

před 4060 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek