Miroslavst

Uděláte se při jízdě na kole?

K této otázce mě inspiroval jeden film. Zajímá mě tedy, jestli se holky při jízdě na kole udělají?

Nejlepší odpověď
Rico

:D Myslíte film Holky to chtěj taky? Něco takového jsem tam zahlédl :D

Další odpovědi
vecernice

Já teda určitě ne.A ty Mirku na tom pinckovi?

salsa verde

já se teda udělaám líp bez toho kola ale kdyby nebylo zbytí…

verka

A měla na tom kole sedlo?

GM

Při jízdě na kole se neudělám, ale málem jsem se u-po-dělala smíchem při čtení otázky.

anonym

ne v tom filmu byla blondýnka obtočená kolem sloupu,já ho nikdy nepotkala,tak bohužel

Bééruška

Mám po dědovi co byl hajný kolo se sukem.Báječná věc.Jo a taky jedno se skřipcem po babičce.Nebo je to obráceně??Přijď to vyzkoušet, není nad praxi.