pn65

Jak vybrat sedlo na kolo?

Mám kožené sedlo na kole plněné molitanem, ale už po takových 15 kilometrech mě fakt fest bolí zadek, na kole jezdím všude i do práce, prostě denodenně.

Přemýšlím, že bych koupil gelový potah na sedlo, ale nevím jestli by to pomohlo, máte někdo zkušenost?

Nebo mám koupit nové sedlo rovnou?

Odpovědi
Kepler

Docela se divím, že se kožené sedlo dá ještě koupit. Já ho mám 46 let a nedám na něj dopustit. Zadek mě nebolí. S gelovým potahem sice zkušenost nemám, ale dovolím si tvrdit, že moc dlouho nevydrží. Možná by bylo lepší koupit si cyklistické kalhoty, ty to tam mají tuším vypolstrované.