leknnina

Cizinec se po rozchodu dožaduje vstpu do mého bytu, kde měl trvalé bydliště (to jsem zrušila). Udělala jsem něco špatně?

Přítel (cizinec-Ital) měl v mém bytě v os. vlastnictví trvalé bydliště (trvalý pobyt). Před měsícem jsme se rozešli, vzal si všechny věci a vrátil mně klíče od bytu. Protože jsem nadále nechtěla, aby v bytě měl trvalé bydliště, tak jsem ho na cizinecké policii zrušila. Nyní po měsíci se dožaduje vstupu do bytu s tím, že jsem ho z bytu vyhodila, což není pravda. Udělala jsem něco špatně?

Nejlepší odpověď
autacek

Rozhodující je, ne jestli tam má nahlášeno administrativní trvalé bydliště, ale co tam chce a jestli má k danému bytu nějaký užívací titul. Pokud ne, není nejmenší důvod, aby užíval Váš majetek.

Další odpovědi
cechacek

Ital to je málo, lépe je zamilovat se do Araba s tím je lepší domluva