zjentek

Ucpává kávová sedlina odpad? Je lepší ji vylévat jinam, pokud je ta možnost?

Třeba do WC? Nebo na kompost? Nebo usušit a do odpadkového koše? Nebo je odpad dřezu v pohodě?

Nejlepší odpověď
dubraro

Pokud je odpad v pořádku a má dostatečný průtok, kávová ssedlina jej neucpe. Nicméně lze ji využít na mnoho jiných způsobů:
Kávová sedlina jako hnojivo. …
Přírodní odpuzovač škůdců …
Na masáž i peeling pokožky. …
Kávová sedlina místo jedlé sody. …
Funguje skvěle jako přírodní čisticí prostředek. …
Kávová sedlina na barvení vajíček. …
Přírodní odpuzovač blech.

Zdroj: https://prima-receptar.cz/kavovou-sedlinu-rozhodne-nevyhazujte/

Další odpovědi
Kepler

Podle vlastní zkušenosti má kávový lógr tendenci ucpávat odpad z dřezu. Když jsem ještě pil „turka“, raději jsem to házel do WC. Někdo to dává i do květináčů, jinak viz kolega.

cukrar

Je to lepší dávat jinam.