Avatar uživatele
panenka

Úchyty na komodě

Dobrý den před rokem jsem si koupila komody dnes při uklízení mě úchytka odpadla zkoušela jsem úchytku dát zpátky a už mě tam nejde.Neznáte prosím nějaké lepidlo které bych mohla použit na přichycení kovové úchytky ?Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Jahoda, rynek878 před 5071 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Panenko, můj muž používá na všechno, co je potřeba slepit, Chemopren. Jen je třeba vybrat správný – na pevné spoje, namáhané spoje atd. Má ale s tímto lepidlem dobré zkušenosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

Chemoprenem (kontaktni kaučukove lepidlo)nee,to se pouziva na spoje s vetsi plochou a uchytky by tam nedrzely. Poridte si uchyty s dirama a prisroubujte to ke komode.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
martina1

Já všechny drobné opravy řeším tavnou pistolí nebo bezbarvým silikonem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Pokud úchytky používáš pravidelně k otvírání, myslím, že by bylo lepší je vyměnit, nelepit je a připevnit přišroubováním. Pak je to tutovka. K dostání jsou i některé pěkné se šroubky z vnitřní strany.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Prosím Vás co je to za nábytek,když uchytka je přilepená.Kupte si uchytky,které se dají přišroubovat,jinak s tím budete mít problémy pořád.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek