mokrygorky

Učební obory s relativně dobrou budoucností a dobrým platem?

Přemýšlím o autoelektrikáři – To budoucnost má(auta tady budou stále), ale nevím, jak je to s platem.
Co doporučujete vy?
Hledal jsem, ale odpověď jsem tu přímo nenašel.
Doplňuji:
Drap: Tady je zase problém té praxe. Oni ji chtějí skoro všude. A to je nesmysl..

Odpovědi
Drap

Ten kdo umí špičkově své řemeslo má dobrý plat i dobré uplatnění. Platí to pro všechny obory. Ten kdo je podprůměrný má zkrátka smůlu.

Mirdas

V každém řemeslu je obrovský potenciál zda se mu poctivě budete věnovat.
Velice špatný začátek je se dívat kolik za to … !
Nic se nenaučíte a tedy i v budoucnu bez zájmu klientů, zakázek a to znamená i bez peněz.