England1522

Učební obor- zaměření. Jaké je lepší odvětví v oboru Instalatér – plynař, topenář, vodoinstalatér?

Ahoj, jaké je lepší odvětví v oboru Instalatér? , jestli plynař, topenář, vodoinstalatér
děkuju

Nejlepší odpověď
anonym

Lepší – na co??
😉
Nejlepší je být dobrým plynařem – ten musí (v podstatě) umět zvládnout všechno, co topenář nebo ´vodovodník´, navíc musí mít oprávnění na servis (montáž…) plynových rozvodů a spotřebičů – rozhodně má takový instalatér (pokud je dobrý) šanci získat nejvíc práce.