vivatisCZ

Učební obor na PC?

Hledám učební obor na kterém se dělá na PC jenom chci zdůraznit že myslim učební obor takže nemyslim nic s maturitou jako např. informační technologie atd.Jednoduchej učební obor na který by mně vzali třeba i s trojkama a kde se dělá nějaká práce na PC.Děkuji
PS:Elektrikář enepište :D to už vim :D
Doplňuji:
No já uvažoval o informační technologii, ale tam asi s trojkama opravdu neuspěju.

Nejlepší odpověď
jpau

Hele mám strach, že nic takového nenajdeš… Na druhou stranu, nároky na to získat maturitu jsou v dnešní době (bohužel) naprosto minimální, takže pokud chceš dělat něco s IT (tzn. něco na PC) tak se klidně přihlaš na nějakou školu s maturitou a já myslím, že nebudeš mít problém (já jsem šel na střední se 4kama, byl jsem nejhorší z přijatých studentů a odmaturoval jsem s 2. nejlepším výsledkem ze třídy – známky ze ZŠ nic moc neznamenají).

Jinak co se toho elektrikáře a vůbec učebních oborů týče, tak tam budeš mít hodně praxe, která je čisté dráteničení (pokud se tedy nebudeš učit zedníkem samozřejmě) a s IT nemá nic společného…

Hodně zdaru při výběru!