England1522

má dobré uplatnění učební obor kuchař??

Nejlepší odpověď
anonym

Po dobrých kuchařích je poptávka ´všude´ na světě.
Po špatným neštěkne ani pes v nádražním bufetu.
___
Takže – buď dobrej a nebudeš mít starosti s uplatněním.

Další odpovědi
Hlada

Kuchař najde uplatnění vždycky. V tomto oboru jsou ale velké rozdíly. Od vaření v restauraci s výplatou na černo až po vedení vlastního podniku.

Hamon

No jestli! Kdyz budes na vareni levej, ale budes umet do vseho kafrat, dostanes se az do televize.

Awe

Vybral bych si jiný obor…Vařit se můžeš naučit doma.Ale jiné technické obory už se doma nenaučíš

vlasecc

Ahoj,
obor kuchař může mít dobré uplatnění. Ale musí tě to vaření skutečně hodně bavit, abys tento obor studoval. Pokud k němu necítíš dostatečné nadšení, brzy ti kuchaření v přehřátých kuchyních bude lézt krkem. Je ale fakt, že pokud ti to učení půjde celkem dobře, můžeš se pak zkusit přihlásit na hotelovou střední školu, a po jejím absolvování pak vést nějaké stravovací či hotelové zařízení, řídit případně kateringovou společnost apod.
Souhlasím tady s názorem, že budeš-li fakt dobrej, uplatnění najdeš. Už proto, že hodně těch, coto dělají po letech často z kuchaření odcházejí, je to nesmírně náročné řemeslo, každý na to prostě nemá – invenci, síly, výdrž, nadšení, čas. 🙂
Doplňuji:
Ahoj,
obor kuchař může mít dobré uplatnění. Ale musí tě to vaření skutečně hodně bavit, abys tento obor studoval. Pokud k němu necítíš dostatečné nadšení, brzy ti kuchaření celé dny v přehřátých kuchyních bude lézt krkem. Je ale fakt, že pokud ti to učení půjde celkem dobře, můžeš se pak zkusit přihlásit na hotelovou střední školu, a po jejím absolvování pak vést nějaké stravovací či hotelové zařízení, řídit případně kateringovou společnost apod.
Souhlasím tady s názorem, že budeš-li fakt dobrej, uplatnění najdeš. Už proto, že hodně těch, co to dělají, po letech často z kuchaření odcházejí. Je to nesmírně náročné řemeslo, každý na to prostě nemá – invenci, síly, výdrž, nadšení, čas. 🙂