Avatar uživatele
ladyhawke

U kterého filmu jste se opravdu báli?

Doplňuji:
na mě fungoval C. Barker..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, skorcovaz před 4965 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
skorcovaz

Když jsem byla malá, bála jsem se u pohádky Panna a netvor, nebo Jack a fazolka čarodějky Hecuby a jejího syna Tulipána. Za poslední dobu to zase bylo u filmů Silent Hill, Drag me to hell a Paranormal activity – kde účinkovali Micah a Katie.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Dost zřetelně si pamatuji,že mě v noci honívávali Němci. Ve snu.
Co se tak zdá dnešním dětem?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

U pohádky Jamamba o japonské čarodějnici, ale to jsem byl ještě malej. Ovšem když mám vzpomínku v paměti dosud, musela zapůsobit opravdu hodně… vypadala opravdu děsivě, dodnes si vzpomínám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Bál jsem se, že mě ušlapou když v hledišti vznikl požár, ale už neváím co dávali za film.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Uplne nejvic jsem se bala u Zahady Blair Witch,a kdyz jsem jako mala videla film,u ktereho si nevzpomenu na nazev.Bylo to o lovci medvedu,ktery se pred bouri schoval do medvedi pasti a zustal tam uvezneny.Ta past za nim zaklapla,a hladovy medved se tam na nej zacal dobyvat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tojsemjá

Jako dítě jsem viděla Krále Šumavy.Nevím proč,ale ty scény v bažinách na mě zapůsobily natolik,že si dodnes pamatuju,jak jsem se v noci budila děsem když se mi o tom zdálo.Film byl černobílý a atmosféra děsivá.Nevím ale,jak by se mi to jevilo dneska,viděla jsem to jen jednou,třeba bych se tomu po pár letech zasmála.Bála jsem se i později,když jsem na Šumavě byla na výletě a šli jsme bažinou po dřevěných chodníčcích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Když jsem po obdržení občanského průkazu v 15 letech byla s kamarádkou v letním kině na film Jáma a kyvadlo.Budila jsem se každou noc téměř měsíc.Do kina jsem pak už raději chodila jen na komedie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bunnik

Já jsem byla jednou odvážná a chtěla jsem se podívat s mamkou na Vymítače ďábla… Nejen, že jsem ho nedokoukala, ale v noci jsem ani oka nezamhouřila a ráno jsem měla propocenou celou postel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina S.

Jako malá jsem se nejvíce bála 30 případů majora Zemana – povídka Studna a teď Paranormal activity a Japonský Kruh.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Docela jsem se bál starého českého filmu,který pojednával o obraze který přinášel neštěstí.I autor toho obrazu později zešílel.Už si nepamatuji přesný název,ale snad ,,Podobizna'' tak nějak.Jestli to někdo víte tak to dejte do diskuze.Dík.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Honzucha

Taky jsem se bál u Záhady Blair Witch a když jsem byl malej tak u Vetřelců.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gollumek.88

Řbitov domácích zvířátek podle předlohy S. Kinga (doporučuju), Sirotčinec – španělský horor, moc hezky zpracovaný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

bál jsem se před měsícem,byla bouřka a měl jsem strach,že vypnou proud,
jinak strach zfilmu jsem neměl už jako dítě,když mi táta vysvětloval,abych se nebál,že tam s tím hercem je režiser,osvětlo­vači,asistenti a někdy uklizečka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
1popelka1

Bylo mi asi 10 a šlo o horor Candyman… od té doby vše, co jsem viděla byl a je jen „suchý odvar“. Záhada Blair Witch snad nejhorší horor, co jsem kdy viděla…

http://www.csfd­.cz/film/7816-candyman/

před 4966 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ladyhawke

Kamarádka málem zešílela při Muzeu Voskových Figurín, měly jsme dámskou jízdu a ona byla úplně bledá, …

před 4965 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek