januli

Tyčový mixér – dobrá značka?

chtěla bych si koupit tyčový mixér,ale nevím,která značka je dobrá.Uvítala bych Vaše zkušenosti Děkuji Jana K.

Nejlepší odpověď
vagra

Rada je opravdu těžká,ale jedno mám vyzkoušené-nemusí být nejlepší,ten nejdražší.
Měl jsem několik tyč.mixerů-teď mám Moulinex,fuguje dobře čtvrtým rokem,bez problémů.

Další odpovědi
ReHu

Záleží, co vše od něj čekáš.
Já mám Moulinex se 3 různými nástavci a jsem spokojená. Myslím, že to je vcelku rozumná kvalita za přiměřenou cenu. Ale každou chvíli jsou výrobky nové a ty se mohou kvalitou lišït.
Např.Bosh je známý výkyvy kvality. Jeden výrobek je výborný a vzápětí je jiný s podprůměrnou kvalitou. Takže – těžká rada.

atriplex

Já mám tento druh a dokonce i z tohoto obchodu a jsem maximálně spokojený:

http://www.24-elektro.cz/zbo­zi/tycovy-mixer-moulinex-dd-902142

Tata

Já jsem přistoupil k problému tyčového mixeru trochu jinak. Řekl jsem si že než koupím kvalitní a drahý výrobek zkusím si koupit něco laciného abych si ověřil jeho použitelnost v naší rodině. V jednom obchodním domě jsem si koupil trojkombinaci značky Silva Homeline za pár stovek. Možná jsem měl štěstí ale tento mixer nám slouží již řadu let k úplné naší spokojenosti. Dokonce vytlačil z naší kuchyně robota kterého plně zastoupil. Jak je vidět tak kvalita není vždy přímo úměrná ceně výrobku

Zdroj: život

XenieRo

Já jsem si koupila tento mixer https://www.o­rava.eu/cz/mul­tifunkcni-mixer-900w-rmh-900 a jsem s ním naprosto spokojená. Opravdu doporučuju. Určitě si ještě koupím i ten smoothie mixer, zjistila jsem, že ho doma taky potřebuju :D

Pajka.111

Ahojky, chtěla bych si do kuchyně pořídit nové spotřebiče a taky obměnit ty staré… Toužím po novém mixeru… Jen nevím, po jaké značce sáhnout, aby mi vydržela :( Jaké zkušenosti máte vy?

TominkaFuky

Ahoj Pajko, myslím, že rad je tady docela dost :) Já jsem se jen chtěla zeptat, pro jakou tu značku ses rozhodla a jak jsi spokojená?

GabulkaA

Taky by mě zajímalo, co jste nakonec vybrali? :) Zvolili jste tu Oravu?

Honzin8

Tyčový mixer doma máme… ale co nám chybělo, teda hlavně mně, to je smoothie mixer. A pořídili jsme tento https://www.o­rava.eu/cz/cs/smo­othie-mixer-rm-700. A musím říct, že naprosto super :)

XenieRo

Tak co, jak ty spotřebiče jste si vybrali? :)

SuzanKa

Koukala ses na nabídku Oravy? Tu doporučuju. Mrkni. Mají super kousky.

Pajka.111

Jojo, koukala… Já tu Oravu znám, mají super a kvalitní věci.

SuzanKa

A co od ní doma všechno máš?