Avatar uživatele
januli

Tyčový mixér – dobrá značka?

chtěla bych si koupit tyčový mixér,ale nevím,která značka je dobrá.Uvítala bych Vaše zkušenosti Děkuji Jana K.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5129 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
vagra

Rada je opravdu těžká,ale jedno mám vyzkoušené-nemusí být nejlepší,ten nejdražší.
Měl jsem několik tyč.mixerů-teď mám Moulinex,fuguje dobře čtvrtým rokem,bez problémů.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Záleží, co vše od něj čekáš.
Já mám Moulinex se 3 různými nástavci a jsem spokojená. Myslím, že to je vcelku rozumná kvalita za přiměřenou cenu. Ale každou chvíli jsou výrobky nové a ty se mohou kvalitou lišït.
Např.Bosh je známý výkyvy kvality. Jeden výrobek je výborný a vzápětí je jiný s podprůměrnou kvalitou. Takže – těžká rada.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
atriplex

Já mám tento druh a dokonce i z tohoto obchodu a jsem maximálně spokojený:

http://www.24-elektro.cz/zbo­zi/tycovy-mixer-moulinex-dd-902142

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tata

Já jsem přistoupil k problému tyčového mixeru trochu jinak. Řekl jsem si že než koupím kvalitní a drahý výrobek zkusím si koupit něco laciného abych si ověřil jeho použitelnost v naší rodině. V jednom obchodním domě jsem si koupil trojkombinaci značky Silva Homeline za pár stovek. Možná jsem měl štěstí ale tento mixer nám slouží již řadu let k úplné naší spokojenosti. Dokonce vytlačil z naší kuchyně robota kterého plně zastoupil. Jak je vidět tak kvalita není vždy přímo úměrná ceně výrobku

Zdroj: život

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
XenieRo

Já jsem si koupila tento mixer https://www.o­rava.eu/cz/mul­tifunkcni-mixer-900w-rmh-900 a jsem s ním naprosto spokojená. Opravdu doporučuju. Určitě si ještě koupím i ten smoothie mixer, zjistila jsem, že ho doma taky potřebuju :D

před 1347 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Ahojky, chtěla bych si do kuchyně pořídit nové spotřebiče a taky obměnit ty staré… Toužím po novém mixeru… Jen nevím, po jaké značce sáhnout, aby mi vydržela :( Jaké zkušenosti máte vy?

před 1407 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
TominkaFuky

Ahoj Pajko, myslím, že rad je tady docela dost :) Já jsem se jen chtěla zeptat, pro jakou tu značku ses rozhodla a jak jsi spokojená?

Avatar uživatele
GabulkaA

Taky by mě zajímalo, co jste nakonec vybrali? :) Zvolili jste tu Oravu?

před 1136 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Honzin8

Tyčový mixer doma máme… ale co nám chybělo, teda hlavně mně, to je smoothie mixer. A pořídili jsme tento https://www.o­rava.eu/cz/cs/smo­othie-mixer-rm-700. A musím říct, že naprosto super :)

Avatar uživatele
XenieRo

Tak co, jak ty spotřebiče jste si vybrali? :)

před 1257 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Koukala ses na nabídku Oravy? Tu doporučuju. Mrkni. Mají super kousky.

před 1382 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Jojo, koukala… Já tu Oravu znám, mají super a kvalitní věci.

před 1317 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

A co od ní doma všechno máš?

před 1286 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek