zjentek

Ty hvězdičky v očích je fetomontáž?

https://youtu­.be/pE_mdcWeC­gc?t=399

Marci, přestože se téměř nemýlíš, tentokrát s tebou nemohu souhlasit. A koukej jak pohybuje hlavou tak i ty hvězdičky se jako by trošičku hýbou v panenkách 🤷‍♂️

Ví někdo další? (;

Odpovědi
marci1

Asi nedioptrické kontaktní čočky. Jejich barva je nebesky modrá a je doplněna o tmavší odstín modré, která na čočce vytváří efekt hvězdy. 🙂

https://www.cocky-kontaktni.cz/co­lourvue-crazy-lens-blue-star-nedioptricke-2-cocky

A nesvítí před ní dvě světla s hvězdičkovým „vzorem“?Zdá se, že když se podívá doleva, hvězdičky v očích jdou na druhou stranu doprava. A když se podívá nahoru, hvězdičky putují dolů. 🙂

dubraro

Myslím, že to je odraz reflektoru, který ji osvětluje.

led

Je to odraz svetla z 1 bodu, reflektoru umiestneného čelne oproti snímanej postavy(zjavne z kamery vo výške tváre, prípadne tesne za kamerou). Všimnite si, že za postavou nie je žiadny tieň (to znamená zdroj svetla je blízko objektívu).