Nave

tvarohový rýžový nákyp s ovocem

jak udělat nevysušený rýžový nákyp tvarohový(pos­tup)postup,aby byl štavnatý??

Nejlepší odpověď
kropitko

Na rýžový nákyp sice nejsem expert,jelikož ho nenávidím,je to jedno z mála jídel,které bych nepozřela snad ani kdybych měla mega hlad. Ale vím,že babička těsně před tím,než ho dala zapéct naházela nahoru pokrájené máslo na plátky. Nevypadal vysušeně. Možná na to má ještě vliv teplota,při které zapékáte. Určitě Vám poradí nějaká šikovná kuchta.

Další odpovědi
annas

Já rýžový nákyp miluji. Zkuste se podívat na uvedenou adresu. S mnoha recepty odtud mám dobré zkušenosti nejen já, ale i ti, kteří recept vyzkoušeli.

Zdroj: http://www.mi­mibazar.sk/re­cept.php?id=1507