souhlasím

Tvaroh je jakého skupenství: a) pevného b) kapalného c) plynného?

Doplňuji:
Mockrát vám děkuji :)

Nejlepší odpověď
Drap

Kdyby byl kapalného, tak se rozteče a udělá louži. Kdyby byl plynného, tak by se vypařil zmizel .Tak co myslíš ?

Další odpovědi
Protiva

Tvaroh bude směs pevné a kapalné skupenství. Tvaroh má minimálně dvě různé látky, tak v tom není problém.

mosoj

Tvaroh je heterogenní směs kapaliny a pevné látky, nazývající se suspenze !

savyla

Plynné určitě ne-myslím že pevné.

bubukaa

Pevné. Nevým tedy jestli by mohl v nějkém případě být kapalný ale plyný určitě ne.

vojta.g

Za jake teploty a tlaku? 😛 Znam jak mekky tvaroh (ve nanicce), tak i tvrdy tvaroh (ten co strouhas na ovocne knedliky).