dkk

Trvanlivost chuti třešní v čokoládě?

Ahoj, potřeboval bych zjistit jaká je trvanlivost třešní v čokoládě. Vím, že to pravděpodobně bude napsáno na obalu, ale jde mi o to, jak dlouho zůstanou třešně v čokoládě „chutné“, tzn. když tam bude napsáno třeba rok tak to spíše znamená, že třešně jsou rok „poživatelné“, ale chuť bude určitě úplné jinde. Díky za odpovědi.

Odpovědi
hanny 2

Třešně by měly být naložené v nějakém alkoholu,tudíž by měly vydržet chutné delší dobu.