Ametyst

Trvá nám stále nouzový stav?

Případně kdy byl ukončen?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Ano. Usnesením vlády vlády ČR č. 439 ze dne 25.5.2022 byl prodloužen do 30.6.2022. Viz od­kaz

Zdroj: https://apps.o­dok.cz/attachmen­t/-/down/NANACEWAQMIT

Další odpovědi
aliendrone

Ano, platí a ještě nějako dobu platit BUDE. Až přestane, tak již nebudeme v NOUZI, ale rovnou V PRDELI! :(
(Promiň mi ten výraz, ale lepší/výstižnější mne ani po usilovném zamyšlení nenapadl. ;) :D :D)

dubraro

Trvá až do listopadu.

VaclavZeman

Ja v nouzi nejsem.

Ametyst

Alien: to už bude kvůli tomu republika jen jeden velký tunel, jak se kamarádíčci nakrmili na státních zakázkách.