Avatar uživatele
Kubina

trpím podle vás anorexií2

zapoměl jsem k tomu napsat že mám slabý kosti že jsem úzkej že jsem jako špejle nemám žádnej zadek ani hrudník ani ramena jsem hodně úzkej ani žádný břicho nemám a moje přítelkyně je smutná z toho že se moc při sexu nesvlíkám

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4315 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
BENYTA

Vzhledem k věku a tudíž ještě růstu bych se být vámi přinutila více-hlavně kvalitně-jíst,taky jsem byla kdysi tak slabá,že jsem v práci omdlela,pak mi točili EEG,nic příjemného být v práci za blázna.Ještě nedávno jsem měla BMI v podváze,opravdu se stačí soustředit na to,že člověk ke svému fungování potřebuje energii z jídla.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Skuste se řídit tím co máte ve vaší otázce odpovězeno,kupte si kdyžtak ještě nějaké vitamíny v lékárně a uvidíte,že když začnete jíst dostatečně pít tak se vše spraví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

...mě ta Vaše "anorexie" či co to je přijde poněkud zvláštní. Anorektici si skutečně neuvědomují, co se s nimi děje. Naopak mívají dojem, že ještě musí shodit. Ale je pravda, že v pokročilém stádiu anorexie už jde o jistou setrvačnost, něteří už vidí, že jsou hubení, ale už se z toho nedokáží sami dostat.
Vy si uvědomujete, možná až moc dobře, že jste přiliš hubený.

Viz. má předchozí odpověď. Navštivte psychologa, ale přidejte k tomu i návštěvu svého praktického lékaře, popř. na jeho radu i někoho odbornějšího.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Nejde ani tak o to, jakou máte kostru či postavu, v tomto případě.
Záleží na stravovacím režimu a o tom nic nepíšete.
Také by vám prospělo, se změnou jídelníčku, zařadit více proteinů (kvalitních - není protein jako protein), pro růst svaloviny a pravidelné návštěvy posilovny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JayDee446

Měl jsem 185 cm a 57 kg - Začal jsem posilovat a hodně jíst - musel jsem se do toho nutit - a teď mám 62 - Takže to je snad řešení

Zdroj: Zkušenost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Proč by jste trpěl anorexií? Máte astenickou postavu.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek