zjentek

Trápíte se a bolí vás to, když zjistíte, že někdo z rodiny, koho máte denně na očích, je blbec?

Nebo se nad to povznesete úplně stejně, jako když se jedná o blbce někde na ulici, v práci, škole, tramvaji, či v krámě?

Chybí kategorie „dilema“.

Nejlepší odpověď
bolak

Nebolí, většinou jsem to totiž já a já už sem si na sebe tak nějak zvyk..

Další odpovědi
marci1

Naštěstí úplné „blbce“ nemáme, ale i kdyby byli, tak se povznesu a pomyslím si, chudák, nemá lehký život, ale ať si ho užije. 🙂

redy

Mám jen babčinu, ta má vysokou školu, takže mě nemá co trápit.

Moje blbost je něco úúúúplně jinýho, nonéé? 🙂

Blbci spíš za volantem, těch je dost, ty jsou fakt nebezpečný…:-(

pusinka50

Mám v rodině blbce. Je hodnej, mám ho ráda, ale naštěstí se moc nevidíme, protože rozmlouvat s ním je prostě ztráta času. Občas mě trápí jeho způsob myšlení a jeho života a jeho velké dluhy.

dudu

Sebepoznání je dobrá věc, že ano.

johana 56

Netrápím se, ani mě to nebolí. Co jedinec, to originál.
Rodinu si jeden nevybere a když už je, měla by držet pohromadě a normálně přijmout klady i zápory těch, kteří do ní patří.

„Nenajde se na světě člověk ten aby se zavděčil všem“.

Označit za ‚blbce‘ někoho z lidí, které potkávám na ulici, v tramvaji, v krámě či kdekoli jinde a nic moc o nich nevím, si nedovolím. Nemám právo je soudit jen na základě vlastního názoru. Podle jakých měřítek lze přesně definovat a poznat ‚blbce‘…?

ivzez

Trápilo a bolelo by mne to.
Naštěstí v rodině nikoho takového nemáme.

Klaproth

Netrápí. Jsem rád, že došlo na má slova…

zjentek

Dudu, potrefená husa se bez výjimky ozve, že ano.

dudu

Právě jsi to potvrdil., já na nikoho neukázal…

zjentek

Hhhh, připomínáš mi jednoho blbce- mě <_

dudu

Netrap se tím, nic ve zlém. U nás se říkávalo, že sranda musí být i kdyby taty věšáli.

zjentek

noo, jasne… tak sory jako, ale mě netrap! Tam „u vas“ se určitě VĚŠALO, ne věšálo! Tvoje babka asi byla věšálo, ty věšálo.. Tu u nas kdybys praseti řeknul brávek, místo mormalně spisovneho BRAVEK, tak tě tu lidi ukamenujum! A kde to vůbec je, tam „u vas“? Abych věděl, kere řiti se to mam vyhnut..
A ty se uč, že BUĎTO se VĚŠÍ, ANEBO VĚŠA, ale nikdy, NIKDY a NIKDE se NEVĚŠÁ, synku.
To už bys tu na Moravě rovnou mohl v hospodě řicť, že si daš RÝŽU a oni by si tě tam k ní rovnou naporcovali. Ryžu, synku, RYŽU!!!

dudu

Domicil ti napoví tato říkanka v místním nářečí:
Besének vuda, Květnica hura, dražší než celá Morava.

zjentek

No dobře. Ale i tak tam máš moc čárek.

zjentek

Marci, a tohle by sis pomyslela třeba o bráchovi, synovi, nebo otci?

zjentek

Ivzez, tak to máte v rodině větší štěstí, než kdybyste vyhráli jackpot r

ivzez

Však si toho také cením. (–: