Supermáán

Co mám dělat, když můj kluk chce abych se změnila a jestli to neudělám tak se semnou rozejde..?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud po tobě chce abys přestala přepadat důchodce na ulici, tak se nad tím vážně zamysli! V případě, že po tobě chce jiné „změny“ rozejdi se s ním a nenech se vydírat! Najdi si někoho, kdo tě bude milovat takovou jakou jsi a bez podmínek .

Další odpovědi
Alesh

vys*at se na něj, co jinýho…
teda záleží v čem, jestli chce, abys přestala brát drogy, tak tam by se to dalo pochopit, ale jinak viz rada. Možná kdybys to trochu víc popsala, pak by se to dalo posoudit líp.

M.

Ukonči to ty, neměl by tohle po tobě chtít.

bolak

  1. Je třeba pojmenovat věci pravým jménem. On po tobě něco chce, a když to nesplníš, čeká tě trest. Myslím že se tomu říká vyhrožovnání, případně vydírání. Otázka: Chceš bejt s někým kdo tohle dělá?
  2. Jde o nějakou změnu vzhledu nebo v chování? Zřejmě se mu tedy nelíbíš taková jaká jsi. Ozázka: Tobě to nevadí?
  3. Navíc pokud jde třeba o ten vzhled, tak v případě že by ses změnila, by ses mu jako zase líbila? Nepřipadá ti že je to trochu povrchní člověk? :))

Z toho cos nám tu řekla (moc toho teda není :)) je to panovačnej, sobeckej člověk kterej touží po tom ovládat tě a kterýmu nezáleží na tom jaká jsi, ani jak se cejtíš, ale spíš jak on bude vypadat před ostatníma. Zavel ústup, a možná že nakonec přijde k rozumu až zjistí o co přišel a poprosí o odpuštění.

hanulka11

Tak ho nech ať jde – nestojí za to ,aby ses kvůli němu trápila. Buď svá a ať si najde jinou podle svého.

dudu

Nejde o protimluv nebo snad utopii, většinou si on myslí, že ona zůstane stále stejná a ona, že ho předělá k obrazu svému??

Elenka

Jde o to, co na tobě chce změnit. Jsou věci, nad kterými by ses měla třeba zamyslet, ale to tady nikdo z nás posoudit nemůže, když tě nezná. Musíš sama zvážit, jestli je to důvod vhodný, nebo hovadina kterou tvůj přítel vymýšlí zbytečně, pak je to, promiňte mi ten výraz, blbec. Možná by sis s ním mohla zkusit promluvit.

venkovan

Není ti 13 let?
Nicméně – co ten kluk chce abysi na sobě změnila – to je podstatné.
Takže těžko jednoznačně říci co dělat.

chachar1922

Kopnout do řiti. Pardon.

anonym

zkus se změnit

terry

Co máš dělat?
Vykašlala bych se na něj. dřív, než to udělá on. Důvod si najde i jiný.

elektrikář

Je to velký osel. pošli jej do háje.Takový trouba je k ničemu.