Transmutují krysy na houby?

Už pár let chováme krysy. (potkany) Za tu dobu měli nejprve dvě malá pítka, a ta když přestala stačit, koupilo se skleněné litrové – které zaprvé vydrželo týden, a navíc jej nemohou kousat. Takže rok po týdnech pijí z litrového pítka. Včera ráno jsem jim dolil po zhruba týdnu. A oni to vypili za JEDEN den!? To mám shánět sedmilitrové pítko, nebo co? Kam si tu vodu dají? To se jim vyvinul bachor? Dobře je léto, to pijí více a občas to týden nevydrží. Ale když jim dosud stačilo, jakto, že ze dne na den už ne? (Je jich asi tak 15 – 8 starých.)

Odpovědi
Mc Merkurion

… čím větší, tím víc vody vycamrají, kór v těhle hicech >>> se koupou=svlažujou …