leachim

Toto je moje posledni otazka na hru Naild vseobecne

napsaly bystemi serial number od Naild? ja to mam instle a ted to po me chce serial number napiste pls

Nejlepší odpověď
Lamička

:| tak to je mazec :D to neumiš najít sám ?? Já ti dám návod jo : Jdeš na google tam nacvakáš na klávesnici (to je ta věc u tvého počítače na které jsou napsaná písmenka) (co jsou to písmenka ses měl naučit ve škole) a na te klavesnici nacvakáš do toho vyhledávajícího okénka na google : Naild CD key a zmáčkneš enter (ten se také nachází na klávesnici ) a vyskočí ti 50000000000 odkazů :D .. na nějaký z nich klikneš … (obvykle se to dělá myší a levým tlačítkem na ní ) a pak okopíruješ cd key (to oznčíš ty čísilka a písmenka a pak zmáčkneš ctrl + c ) (ctrl a c najdeš taktéž na klávesnici) a poté otevřeš tu hru tam kde to chce CD key a zmáčkneš do toho pole a dáš ctrl + V ( to + nemačkej ) :D Přeji příjemný den :D

Další odpovědi
masakrmen

Lamička: sám bych nedokázal odpovědět líp :D