jendysek

TOP 3 – technické moderní obory uplatnění po studiu v zaměstnání

TOP 3 – technické obory uplatnění po studiu v zaměstnání

Dobrý večer, chtěl bych se zeptat jestli nevíte nebo nemáte nějaké zkušenosti, které technické obory v dnešní době mají velké uplatnění na trhu práce a nejlepší platy hned po studiu do nástupu k zaměstnání, a také bych se zeptal jestli je kritériem pro přijetí kromě výborné znalosti matiky také fyzika?

Děkuji, za odpověď.

Odpovědi
Edison

Tak peněz bez práce se ti zachtělo… Hmmmm… S tím hlavně TEĎ moc nepočítej. Koukám, na co všechno se ptáš. Promiň, ale je to nesmysl na nesmyslu. Uplatní se každý v jakémkoli oboru, kdo něco umí. Bavit se o platech je AŽ na prvním místě. A „výborné znalosti“… Co to podle tebe znamená? Já se považuji za špičkového prqcovníka ve svém oboru a troufám si tvrdit, že tomu, co dělám rozumím. Ale že bych byl matematickým géniem, nebo fyzikálním výzkumníkem… na co? Proč? To ke své výborné práci fakt nepotřebuju. Potřebuju specifické znalosti a ty taky ke své práci využívám.

df

Mechatronik