Rokio

Tolerují vám v práci mimopracovní aktivity, pokud stíháte normu a pracujete bezchybně?

Pokud během své pracovní doby děláte něco, co nesouvisí s vaším zaměstnáním, toleruje vám to vedoucí, pokud zároveň stíháte a neděláte chyby?

Nejlepší odpověď
Drap

U normálních zaměstnanců neni v pracovní době čas a prostor pro žádné mimopracovní aktivity. Ty si můžeš dělat až po práci.

Další odpovědi
Dochy

Trochu ano. U tvůrčích profesí lze najít ještě volnější režim. Už jsem viděl i pingpongový stůl, šipky a arkádovou konzoli jako standardní vybavení odpočinkové zóny kancalářské budovy.

elkon

Vůbec nevíš nic o normálním životě, to není hraní, ale realita.

zjentek

Vysvětlím. Jednou, jedinkrát v životě se na takovou toleranci kohokoli zeptáš v ohledu ke tvé osobě a bude to momentem, kdy navždy přišel's o svou svobodu.

(Podívej na Elkoně, odpověděl ti typicky jako guma což značí, že již po dlouhá léta vůbec netuší co to svoboda vlastně je.)

zjentek

Elkoň, morálka morálka morálka. Ch.j s tym, jestli dobrá nebo špatná, HLAVNĚ morálka, no ne? (;