Rohlik

Co považujete za chladné místo, pokud jde o skladování toaletního papíru?

Na toaletním papíru z Tesca je psané, že se ma uchovávat v tmavém, suchém a chladném místě.
První dvě chápu, ale není mi jasné to chladné místo :)
Jak je to myšleno? Proč je potřeba, aby to bylo chladné místo?

Nevím jak vy, ale já mám několik rolí vždy vedle WC.

Původní neotázka
Toaletní papír – skladování

Nejlepší odpověď
Kepler

Já myslím, že je to blbost, jen se jistí. Stačí, když to místo bude suché.

Další odpovědi
Drap

Výrobce se tím jen jistí před případnými problémy. Běžná pokojová teplota plně vyhovuje.

briketka10

Skladuju balík na verandě.
Jeden kus mám v koupelně, kde netopím.

Je tam tma a chladno 😁

mosoj

Ty ho nemáš v mrazáku. Tak to je konec. S tím už neutřeš ani kaši na stole.

Mc Merkurion

… tak máš asi nějakej papír na ho*no, já to na mým napsaný nemám …