JájsemRaibek

To už i zde chodí spam? Jak tomu zabránit?

To už i zde chodí nesmyslné zprávy-cituji:
hi

Od : lilliansw4uf
Komu: JájsemRaibek
Před: 2 hod
 Smazat

i love ur profil, i am Lillian prosím, kontaktujte mě zde v mém soukromí email ok (lillianandjs @ yahoo. com) napište mi dareat e-mailovou schránku,

Žádám o blokaci tohoto uživatele, děkuji.
Doplňuji:
Jak by čekl správný Raibeck: lilliansw4uf jdi do pr.. a umři :))

Nejlepší odpověď
annas

Také jsem to dostala, ale hned kolem 8.00 h ráno. Byla jsem překvapená.

Další odpovědi
dudu

Rovněž jsem byl dnes přes zdejší kontakt takto kýmsi osloven. Dotyčnou/ného jsem se optal v čem případně potřebuje pomoci a sdělil, že cizím osobám soukromá data ani možnosti spojení nesděluji. Odezvy jsem se zatím nedočkal a co si o této výzvě mám myslet – popravdě nevím…

briketka10

mě nic nepřišlo, za to mi zas zmizlo pár bodíků
tak do dvacítky čert, aby toho mazala potrestal :(
Doplňuji:
myslím, že je to tím, protože mám uzavřený
profil, tak proto mi nemohl ten Spam přijít..
jinak bych ho měla na100% taky..

Bedy

Musím zaklepat, mě zatím nic takového nepřišlo.. 🙂

V této souvislosti bych se rád podělil taky o jednu zprávu od jednoho místního uživatele, který mi psal, že nad tabulkou nejlepších rádců se mu objevuje Facebook chat. Facebook chat to není, je to pouze a jen hloupá reklama. Pozor na to.

Osobně doporučuji si nainstalovat do svého internetového prohlížeče rozšíření AdBlock, které reklamy blokuje a tím i zrychlí načítání stránek a ušetří stahování dat (ti co mají mobilní internet s FUPkem to jistě ocení).
Kdo má Internet Explorer, tomu stačí jen doinstalovat filtry.
Vše najdete zde: http://adbloc­k.dajbych.net/

Prosím, nemažte tuto odpověď i když to není úplně odpověď na otázku tazatele. Díky

terry

Také mi to přišlo. 2×.

iceT

Nejste v tom sami,taky jsem dostala tuto zprávu.

cochee

dudu: Na takové věci se zásadně neodpovídá, jelikož obtěžovatel dostane zpětnou vazbu, že váš kontakt funguje (není mrtvý nebo opuštěný) a v zápětí začne záplava spamu.

briketka10

dnes mi zmizela odpověď 315 dní stará psaná bolakovi
Vaše odpověď:

v tom ti neporadím mám Vistu a na XP nejsem odborník Ahoj :)

byla smazána administrátorem z důvodu: Obtěžující příspěvek / spam (např. vkládání reklam, nesmyslný obsah).
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vytvoreni-uctu-s-omezenym-pristupem-ve-windows-xp#discussion

briketka10

Bedy,
no ale to by pak mohla být vymazána i odpověď Michala
Kolesy nemyslíš tady je to o tom, že po mě a po bolakovi
jdou " určití " co si mě a jiné berou do ..a já chci být slušná

Bedy

Hm, že by se dělal jarní úklid na serveru? 😁
Briketko, nic proti, ale ta odpověď je o ničem – nevím=neradím.

JájsemRaibek

Anas Vy a v tomto věku? :DDD No to koukám :DD

annas

Na věku přece nezáleží 🙂 Navíc pisatel netuší … .

Illines

presne tak Annas.