Lgee

Už i zde chodí spam?

Ahoj zlato,
Jmenuji se Katie Higgins, ze Spojených států amerických. Jsem důstojník pracující v táboře US Navy Base v Sýrii pro udržení míru, mám zájem o vás, představím své vlastní lépe, jakmile dostanu vaši poštu na můj soukromý e-mail (katiehigginseone1@gmail.com), doufám, že to slyším od vy.
Díky a polibky.
Katie Higginsová.

To sem dostal v PM

Odpovědi
elkon

Taky jsem to dostal, neřeším to.

Kryšpín

To je pro chocholouška

Martin Vašek

Zdravím taky mi to přišlo na email údajně z tykadla.cz zjistila můj email.zeptam se takže je to vážně FAKE PODVOD SPAM???? Děkuji