briketka10

Jak zabránit SPAMŮM v e-mailové poště na Seznamu ?? Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Bedy

Zkuste si v nastavení emailu nastavit vyšší citlivost. A máte vůbec antispam zapnutý?

Osobně doporučuji používat nějaký poštovní program v počítači – například Windows Live Mail či již zmiňovaný Thunderbird. Ty mají v sobě zabudovaný lepší antispam a podle mne se lépe spravuje.

Další odpovědi
www

Lze povolit jen vybrané e-adresy v nastavení mailové schránce.
Není to ale příliš praktické, poněvadž na to musíš neustále myslet, zvlášť když nakupuješ přes net ap.
Zkušenost

anonym

Používat program ThunderBird které je napojen na servery Seznamu a program má v sobě i spamové filtry.

Braník

podle mě stačí Briketko klik na tu mail,adresu a objeví so okno blokovat nebo
povolit nebo přidat kontakt,viz.obrázek
http://tinypic­.com/r/353d214/6

cochee

Poštovní klienty à la Thunderbird jsem používal kdysi, teď už to nejde, protože poštu nemažu a mám několik tisíc mailů v pěti či šesti schránkách, není možné je skladovat doma na harddisku. Jsem pevně rozhodnut své tři emailové účty na Seznamu zrušit.

briketka10

Braníku,
já si ani nevšimnu, kde co je a hned mažu
a mažu budu si tvoji radu pamatovat :)

cochee

Bedy, antispam na Seznamu je funkční asi jako spalovací motor hozený do vody. Navíc ty spamy z hlediska Seznamu spamy nejsou, protože je zasílají na základě jakýchsi pofiderních reklamních smluv, se kterými jsem údajně v minulosti nějak souhlasil, takže z jejich pohledu je vše košer. Nebráním se představě, že jsem je skutečně někdy odsouhlasil, ale vzhledem k tomu, že jsou nedohledatelné, tak ani nejdou zrušit.

briketka10

program jsem stáhla a zas
1 poďobanej SPAM ..
já se taky opupínkuju :))

briketka10

1564,
ten ThunderBird zkusím chodí mi
za den 3–5 SPAMŮ a už mě to neba :(

briketka10

www,
nenakupuju přes net..