jirka F

To jsou dnes všichni uživatelé na masopustu?

0 odpovědí nejmíň u 5 otázek.🤔🙂

Jen připomenutí že otázka je otevřena jen do 22:00 poté bude uzamčena.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Nevím, ale v knajpě říkali, že masa pusté lednice prý má čím dál tím více lidí DLOUHODOBĚ (podotýkam, že NEJSOU dobrovolní vegetarblbiáni). 😉 😄

Další odpovědi
marci1

Jak kdo, já čučím na fotbal. 😄

Mravenec

Já jsem v práci.

paul1

U nás byl, ale já jsem nešel, není dobré počasí, lepší je u kamen.

Pepa25

Masopust je až příští víkend – teď vrcholí festival v Sanremu 😉