Miroslavst

To je zrada, co si dnes k lidem nedovolí, to je hrůza. Jak se tomu bránit?

Tak jsem si udělal do šálku kafe.
Takový to rozpustný, určitě ho znáte.
Maleý podélný pytlík-váleček.
Roztrhnu ho a nasypu do šálku.
Koukám dovnitř a je prázdný.
To je teda zrada! Píšou tam 3v1 a po vysypání zbylé dva chybí.
No to je hrůza, co si dnes ti výrobci nedovolí.
Jak se bránit?

Nejlepší odpověď
quentos

nejedná se o silnější kávu, u níž by bylo žádoucví menší dávkování?

… jestli ne, tak to je teda trochu silný kafe.

Další odpovědi
rynek878

Tak by mne zajímalo,jen tak pro zajímavost co se zde bude řešit za otázky do roka a do dne,ale to už tady asi nebudu,no škoda,ale třeba sem aspoň mrknu,jak zde úroveň otázek pokročila.

mojitek

no, stane se.Ale proc tuhle napodobeninu „kavy“ vubec pijete?

aramah

Ani se mi nechce věřit! A nevěřím, ačkoli dějou se i horší věci.

fábie

Tak tady je každá rada drahá.

PostApMan

Jedná se o metaforu, nebo to opravdu myslíte vážně? Jestli to myslíte vážně, tak zprvu než-li se začnete právně nebo i jinak bránit, začněte pít klasickou rozpustnou kávu (cenově si polepšíte a neomluvě o chuti) a potom pokud se opravdu jednalo o chybu výroby chybí vám část výrobku (nevím jak to poznáte, co znám 3v1 tak to má stejnou barvu +/- i když složení je káva(káva- odpuste hahaha) cukr, mléko), tak na zadní straně obalu od 3v1 je infolinka pro tyto stížnosti. Můžete žádat finanční náhradu škody, nebo nové balení. Více najdete v obchodním zákoníku.

vecernice

Příště si dej 2v1-nebudeš tak ošizenej!

Michal

Sám nejste nic.Je to jako s těma prutama
jeden těžko mečem přeseknete, se třemi je to už horší…Braňte se tak, jak předpisují zákony této země,jestli to vůbec jde? Co Vám mám poradit v tomhle Kocourkově?

led

je to jedna zmes z 3 zložiek. Väčšinou káva, smotana,sladidlo

anonym

Pro rynek 878 Mysím,že se tu nemusí řešit jen otázky „nejzávažnější“ – smysl života,konec světa,existence Boha a pod.Obyčejný pokec není zlý,pokud ovšem není dizkuse o ......
To je věc názoru.

Miroslavst

Ano, takovéto pousmání nad věcí si myslím není špatné.
Je pravdou, že jsem si večer dělal kafe 3v1 a nasypal sáček do šálku a najednou mě to napadlo.
Nechybí složka, ale říkám si, 3kafe v 1 pytlíku. I tak by se to dalo brát a kde jsou teda ty dvě zbylé, když jedno jsem si udělal.

Pirate_of_D1

Možná se ty 3 pomíchaly a vznikla 1 káva. Jak a kdy se tak stalo by bylo nutné rozebrat, zda při neopatrném trhání pytlíku nebo byl použitý nevhodný šálek:-)