Ajík

The sims 3, co dělat když to píše, že nejde ověřit pravost hry ??

Co mám dělat když jsem si stáhla the sims 3 a mám je i nainstalovaný, ale když je spustim tak mi to sice naběhne ale pak mi to řekne , že si to nemůže ověřit jestli je ta hra pravá nebo ne a že mám kontaktovat nějakej servis.. co mám dělat ??

Odpovědi
Reuef

Kontaktuj ten servis a pak sem napis co ti reknou 😁 Jinak si jdi koupit hru do obchodu – nic jinyho se sem napsat nesmi

Frajirek2000

trochu retardace ne ? stahuješ tak asi nemáš pravou hru *******.