vojta it

těžší školy a jaka je za vás nejtěžší

dobrý den chtěl bych se zeptat jestli je těžší obor Mechanik elektrotechnik Technická škola ne průmyslovka , než strojírenství průmyslová škola.A jestli jsou na elektrotechnikoj těžší praxe nebo naopak.dekuji za odpověď.

Odpovědi
Drap

Za mne jsou nejtěžší školy ty, které jsem nedělal. Praxí se neboj, ať jsou kdekoli. Jen pokud projevíš trochu zájmu a jsi jen trošičku zručný, tak to bez problémů zvládneš, ať jsou na jakékoli škole.