Petruse6

Tetování na zápěstí

Chci si udělat tetování na zápěstí, velmi jednoduché s motivačním citátem o dvou slovech. Nevíte kolik by to tak mohlo stát a nemáte zkušenosti s nějakým tetovacím salonem (Praha, Příbram, Tábor, Benešov)? A ještě jsem se chtěla zeptat na tetování, které vydrží cca 5 let, teď nevím, jak se to přesně jmenuje. Je to dražší než normální? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Pokud se chceš opravdu tetovat, tak si vyber místo, které i v parném létě půjde zakrýt. Např. v práci by ti to mohlo uškodit. To ne 5 let se jmenuje permanentní make- up, a tetuje se tím většinou kontura rtů, očí nebo obočí. Zůstává po něm mírná jizva, tak si nejsem jistá, zda je vhodné tím tetovat i obrázky či nápisy. Nezmizí to najednou, ale postupně to bledne, mamka tím má udělané už 3 roky obočí, pomalu se ji to jen zesvětluje. Cena si velmi liší, záleží na studiu, čím kvalitnější a vyhlášený odborník, tím vyšší cena. Důležitá je i hygiena, ne ve všech studiích se plně dodržuje.
Pořádně si to rozmysli, já bych se tetovat nenechala. Pokud do toho opravdu půjdeš, tak si ještě rozmysli, kam si to tetování dáš, zápěstí vidí každý.

Další odpovědi
DIH

Počítej s cenou okolo 800 kč, ale je to jen orientační, každý tatér to má jinak