Fergie96

Nějaký levný tatér/ka na menší tetování?

Našel by se nějaký levnější tatér/ka na menší tetování pod lícní kost? Ve studiu mi to přijde předražené. Pouze z Prahy, děkuji
Doplňuji:
ono se nejedná o nic velkého, jde jen o mé datum narození římskými číslicemi:)

Odpovědi
Michal Kole

raději se netetuj, riskuješ nějakou infekci a až dospěješ, tak ti to může překážet ve společenském nebo pracovním v životě a odstranění je dtrahé a bolestivé

anonym

Dám ti pár rad, vlastní zkušenost nemám:

  • jseš 100% rozhodlá pro motiv? Abys v 80 letech neměla Hello Kitty
  • vybrala bych si kvalití studio, cena nebude levná, ale průměrná a než se lěčit z infekce tak si stačí pár set připlatit
  • dbej na hygienu u tatéra – měl by si rukavice, bombičky a všechny věci vybalovat ze sterilních sáčků přímo před tebou

Jinak já nic proti tetování nemám, líbí se mi malé motivy co něco symbolizují, možná v budoucnu si nechám jedno udělat. Ať ti tetování dopadne podle představ :)

anonym

Klidně bych ti vytetoval cokoliv. Kresbu zvládam bravurně, ostatně mám ji vystudovanou. Má to ale jeden háček, nevlastním tetovací nářadíčko. Takže pokud by ti to nevadilo propiskou pro začátek. :)